TRANSOR WYSIĘGNIK DRABINOWY

TRANSOR został skonstruowany aby umożliwić pracownikowi zabezpieczenie się w miejscu pracy na drabinie oraz konstrukcji urządzenia, w sytuacji kiedy możliwości stworzenia odpowiedniego punktu zaczepienia są ograniczone lub niemożliwe.
TRANSOR dzięki swojej konstrukcji i wyposażeniu, gdy jest oparty o stabilną konstrukcję można go tak ustabilizować, że stanowi idealną ochronę na Transformatorach WN, urządzeniach Stacji WN, Dachach, słupach i innych konstrukcjach energetycznych, telekomunikacyjnych itp.

Dzięki wysięgnikowi typu TRANSOR pracownik podczas pracy jest chroniony przed upadkiem z wysokości cały czas od ziemi do miejsca pracy dzięki urządzeniu samohamownemu, które jest przyczepione do szczebla zaczepowego oraz umożliwia swobodne i bezpieczne poruszanie się po konstrukcjach takich jak Transformator WN, Przekładniki WN, Wyłączniki WN, Odłączniki WN, Stacja, Dach itp.). Ponadto świetnie nadaje się do zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości przy przyłączach na ścianie budynku jeśli możemy oprzeć drabinę o fasadę (w innej sytuacji polecamy MPS i MPS PLATFORM).T

TRANSOR składa się z:
-izolowanej drabiny wykonanej z włókna szklanego (z dodatkowym wyposażeniem stabilizującym)
-dwóch zintegrowanych z drabiną podpór teleskopowych
-systemu chroniącego przed upadkiem z wysokości
MODELEWYSOKOŚĆ ROBOCZA
2×3,5m- DT00235 6m
2×4,0m – DT00240    7m