SYSTEMY DRABINOWE - INTER

pl / eng / fr / ru


DRABINY IZOLACYJNE » SYSTEMY DRABINOWE

TRANSOR wysięgnik drabinowy

TRANSOR wysięgnik drabinowy

TRANSOR został skonstruowany aby umożliwić pracownikowi zabezpieczenie się w miejscu pracy na drabinie oraz konstrukcji urządzenia, w sytuacji kiedy możliwości stworzenia odpowiedniego punktu zaczepienia są ograniczone lub niemożliwe.

Stosowany przy konstrukcjach gdzie można oprzeć drabinę, np.: Transformatory WN i SN Przekładniki WN, Wyłączniki WN, Odłączniki WN, Stacje Dachy Ściany budynków, itp


MPS® Podest drabinowy

MPS® Podest drabinowy

Podest drabinowy MPS ® skonstruowany został po to aby w trudnych warunkach terenowych korzystać z drabiny bez opierania jej o jakiekolwiek konstrukcje, a jednocześnie umożliwić bezpieczną pracę na dobrze ustabilizowanej drabinie z zabezpieczeniem przed upadkiem z wysokości.


MPS PLATFORM podest drabinowy

MPS PLATFORM podest drabinowy

Podest drabinowy MPS PLATFORM skonstruowany został po to aby w trudnych warunkach terenowych korzystać z drabiny bez opierania jej o jakiekolwiek konstrukcje, a jednocześnie umożliwić bezpieczną pracę na dobrze ustabilizowanej drabinie z zabezpieczeniem przed upadkiem z wysokości.

Ponadto MPS PLATFORM można wykorzystać jako wysięgnik drabinowy stanowiący zabezpieczenie podczas pracy na konstrukcjach gdzie nie można zbudować odpowiedniego systemu zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości.


HIGHT

HIGHT

Specjlistyczne drabiny do dużych wysokości. Rozkładane podwójnym systemem rolkowym.


« Powrót